O nas

Jesteśmy rzetelnym partnerem w marketingu afiliacyjnym. Współpracujemy z kilkunastoma tysiącami Wydawców w Polsce i na świecie. Należymy do Cube Group — lidera digital marketingu w Polsce. Nasze efektywne kampanie były wielokrotnie nominowane i nagradzane w konkursach branżowych.

Dołącz do nas!

Nieważne czy masz małą stronę internetową, bloga czy bazę subskrybentów - w naszym portfolio znajdziesz wiele różnych interesujących możliwości. Gwarantujemy wsparcie i obsługę na najwyższym poziomie, nasz zespół Affiliate Managerów jest do Twojej dyspozycji.

ZAREJESTRUJ SIĘ

NetSalesMedia to

ZOSTAŃ WYDAWCĄ

Najczęściej zadawane pytania

NetSalesMedia to nowa sieć afiliacyjna, która powstała dzięki połączeniu sieci NetSales oraz SalesMedia. W ramach NetSalesMedia dostępne będą wszystkie kampanie, w których wcześniej mogłeś działać w NetSales oraz w SalesMedia… i wiele więcej ☺
Obie sieci od zawsze były ze sobą mocno związane i działały w ramach jednej spółki. Od dłuższego czasu pracujemy nad tym, aby zintegrować je w jeden system. Teraz w końcu łączymy się, żeby nasi Wydawcy mogli wszystkie swoje działania prowadzić na jednej platformie. Dzięki temu znacznie łatwiejsze będzie raportowanie, analityka i rozliczenia.
Przede wszystkim zmieniamy system trackingowy. Nasz nowy panel posiada wiele nowych funkcji, oparty jest o technologię najnowszej generacji i odpowiada na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku. W NetSalesMedia możemy dokładnie mierzyć ścieżki konwersji (także cross device), co pozwoli nam jeszcze bardziej transparentnie i sprawiedliwie rozliczać prowizje. Wydawcom system daje zaawansowane możliwości raportowania, ma także znacznie bardziej przyjazny interface, który jest znacznie łatwiejszy w obsłudze, dzięki czemu szybciej znajdziesz interesujące Cię oferty i sprawdzisz na bieżąco swoje wyniki.
Nie, w nowym systemie będzie to jedno konto. W poprzednim systemie Wydawcy nie mieli możliwości dodawania kilku powierzchni reklamowych (ad space) w ramach konta Wydawcy. W związku z tym dozwolone było zakładanie wielu kont, aby odróżnić działania na różnych stronach internetowych. W naszym nowym systemie Wydawca może posiadać jedno konto, do którego przypisać może wiele powierzchni reklamowych i w prosty sposób odróżniać działania w raportach.
Konta Wydawców, którzy byli aktywni w NetSales i/lub SalesMedia w ostatnich miesiącach, zostały zmigrowane automatycznie. Ci Wydawcy otrzymają maila informującego o utworzeniu konta i instrukcję pierwszego logowania. Jeżeli nie otrzymałeś takiego maila, sprawdź foldery spam, oferty i inne. Jeżeli mimo to nie znajdziesz wiadomości - skontaktuj się z nami: wydawcy@netsalesmedia.pl
Powinieneś otrzymać od nas maila z informacją o utworzeniu konta Wydawcy w NetSalesMedia. Znajdziesz w nim link, który przeniesie Cię na stronę z formularzem, gdzie poprosimy Cię o zweryfikowanie i uzupełnienie danych oraz zaakceptowanie nowego regulaminu i zgód na przetwarzanie danych osobowych. Po zakończeniu tego procesu, otrzymasz wiadomość z loginem i hasłem.
Jeżeli jesteś pewien, że Twoje konto nie zostało automatycznie przeniesione do NetSalesMedia, kliknij TU i podążaj za instrukcją. Rejestracja zajmie nie więcej niż klika minut. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Przejście na nowy system trackingowy jest w pełni bezpiecznym i szczegółowo zaplanowanym procesem. Kampanie z NetSales i SalesMedia będą stopniowo przenoszone na NetSalesMedia. Swoje działania w danej kampanii powinieneś przenieść do nowego systemu w momencie, gdy odbędzie się przeniesienie kampanii. Konta w sieciach SalesMedia oraz NetSales (a także linki trackingowe i kreacje z obu sieci) będą aktywne jeszcze przez kilka miesięcy, jednak warto wcześniej rozpocząć proces przenoszenia działań na nową platformę, aby nie narazić się na niedziałające linki/banery.
Prowizje naliczone w SalesMedia i NetSales na razie rozliczysz tak, jak do tej pory – poprzez nasz panel płatności. Przez jakiś czas rozliczenia będziesz prowadzić w dwóch poprzednich sieciach, a także dodatkowo w panelu NetSalesMedia. Bez obaw – taki stan nie potrwa długo, a jeśli będziesz mieć jakiekolwiek problemy z rozliczeniami, lub wątpliwości odnośnie wysokości prowizji, nasz zespół zawsze chętnie Ci pomoże ☺
Regulamin dostępny jest pod tym adresem.